Furtki i bramy metalowe

Nowoczesne style aranżacji wnętrz sprawiły, że ludzie coraz częściej stosują nieoczywiste rozwiązania również do dekoracji okolic swoich domów.

Producent systemów ogrodzeniowych Pawlik, podążając za najnowszymi trendami, produkuje bramy i furtki
wjazdowe, które z całą pewnością zachwycą każdego klienta. Mogą one zdobić nie tylko okolice domów jednorodzinnych,
ale także stanowić wejście na teren zakładów przemysłowych jak i innych obiektów.

Zachęcamy do współpracy z nami, firmy, które zajmują się montażem ogrodzeń, a także bram i furtek metalowych.
Z całą pewnością oferując klientowi produkty od producenta Pawlik, klienci będą zachwyceni nowoczesnością
w swoim ogrodzie. Zapraszamy również do zobaczenia pozostałych dostarczanych przez nas elementów płotów - obejm,
słupków metalowych i innych akcesoriów.

     MODERN

      Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań z zakresu ogrodzeń dla swojego domu? Koniecznie  sprawdź nowoczesne bramy  MODERN  ( skrzydłowe i przesuwne ) w całości produkowane przez nasze przedsiebiorstwo. Stanowią one doskonały wybór ze względu na swoje wysokie walory estetyczne, które świetnie komponują się z nowoczesnym stylem architektonicznym domu jednorodzinnego i ogrodu. Nasz towar dostarczamy klientom indywidualnym, przedsiebiorstwą zajmującym sie montażem ogrodzeń, oraz hurtowniom budowlanym. Oferując swoim klientom nasze bramy, z całą pewnością będziesz cieszył się ich zadowoleniem

Zobacz więcej wzorów

BASIC     

    Dostarczane przez nas bramy BASIC cechują się nowoczesnym designem, a jednocześnie prostotą wykonania. Niezwykle prosto się je montuje i tak samo łatwo urzytkuje. Jest to rozwiązanie doskonałe dla właścicieli domów jednorodzinnych oraz przedsiebiorst. System bram BASIC zawiera oferuje bramy rozwirane oraz samonośne.

Zobacz więcej wzorów

     Bramy systemowe ogrodzeń panelowych

    Bramy panelowe przesuwne z tej kategorii doskonale nadają się do stworzenia wjazdu dla Twojego samochodu. Zazwyczaj montuje się je przed podjazdem, który prowadzi do garażu przy domu. Do ich montażu potrzebne jest jednak długie ogrodzenie. Ich otwieranie odbywa się poprzez przesuwanie elementu wzdłuż płotu. Oferowane przez nas bramy posiadają są wystarczająco szerokie, by pozwolić Ci na komfort w codziennym urzytkowaniu.

Zobacz więcej wzorów