Bramy i furtki BASIC

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą bram BASIC, których projektowaniem zajmujemy się w firmie Pawlik.

Dostarczamy nowocześnie prezentujące się ogrodzenia, a także wszystkie elementy potrzebne do ich montażu. W tej kategorii znajdziesz furtki oraz bramy wjazdowe (przesuwne i skrzydłowe), które bez problemu można zamontować w płocie otaczającym posesję Twojego klienta. Prezentujemy bramy o różnej szerokości profili – 20 cm, 40 cm i 60 cm. Każda z nich posiada wysokość równą 148 cm.

Bezpieczne i nowoczesne bramy BASIC


Nasze rozwiązania to przede wszystkim doskonała ochrona Twojej posesji przed wtargnięciem włamywacza. Z drugiej strony, ogrodzenia, które dostarczamy w przedsiębiorstwie Pawlik charakteryzują się nowoczesnym designem, doskonale pasującym do aranżacji architektonicznej Twojego domu i terenu wokół niego. Zapraszamy do zapoznania się zeszczegółową specyfikacją, dzięki której będziesz wiedział, które nasze realizacje sprawdzą się w domach Twoich klientów.

Implementacja automatycznego sterowania


Nasze projekty umożliwiają zastosowanie automatyki, dzięki której możliwe jest zdalne sterowanie zamykaniem i otwieraniem bram BASIC. Elektroniczne sterowanie można zainstalować zarówno w modelach przesuwnych, jak i skrzydłowych. To nowoczesne rozwiązanie przełoży się z kolei na najwyższy poziom wygody Twoich klientów. Dlatego zachęcamy do współpracy z firmą Pawlik, gdzie dostarczamy uniwersalne i nowoczesne rozwiązania z zakresu ogrodzeń dla domów, a także zakładów przemysłowych i biur.

Specyfikacja: Brama przesuwna 

Specyfikacja: Brama skrzydłowa