Bramy i furtki MODERN

Sprawdź realizacje, które z całą pewnością spodobają się Twoim klientom.

Zachęcamy do współpracy monterów ogrodzeń, którzy chcą dostarczać solidne i nowoczesne bramy. W naszej ofercie znajdziesz model MODERN, który charakteryzuje się ponadczasowością. Doskonale chroni dom i ogród przed wtargnięciem, a także osłania wnętrze przed zbyt ciekawskimi spojrzeniami. Prezentujemy dwa rodzaje bram MODERN – przesuwne i skrzydłowe.

Przesuwne bramy MODERN


Samonośne bramy wjazdowe modelu MODERN mają wysokość około 148 cm, z kolei jej światło sięga aż 4 metrów. Z powodzeniem przejedzie przez nią auto o sporych gabarytach. Dla klientów, którzy cenią sobie wygodę, możliwe jest zamontowanie automatyki, dzięki której sterowanie bramą następuje zdalnie, na przykład za pomocą specjalnego pilota. Materiał, z którego wykonano projekt, został zabezpieczony przed korozją za pomocą cynku i farby proszkowej.

Skrzydłowe modele


Posiadacze domów, którzy nie mają odpowiednich warunków do założenia przesuwnej bramy, mogą zdecydować się na model skrzydłowy. Pod względem wymiarów, nie różni się tak bardzo od wersji samonośnej. Tak samo możliwe jest w niej zastosowanie automatyki. Montując ten rodzaj bramy, trzeba wziąć pod uwagę ilość miejsca, w którego stronę będą otwierać się poszczególne skrzydła.