Systemy ogrodzeniowe

Firma Pawlik dostarcza nowoczesne panele ogrodzeniowe zachwycające swoim nowoczesnym designem.

Do ich atutów należy przede wszystkim szybki i łatwy montaż, przez co Twoi klienci mogą w krótkim czasie cieszyć się gotowym płotem. Zapraszamy do współpracy z nami firmy, które działają w branży budownictwa i zajmują się instalowaniem płotów wokół domów czy zakładów przemysłowych.

Aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, warto zainwestować w elementy, które pozwolą wydzielić własny kawałek ziemi. W naszym asortymencie przygotowaliśmy nowoczesne systemy ogrodzeniowe, dzięki którym będą Państwo mogli czuć się komfortowo i wygodnie w obrębie swojej działki. Produkowane panele pełne są dostosowane do różnych rodzajów działalności i spełniają wymagania określone wg polskiego prawa. Ich zastosowanie gwarantuje solidną konstrukcję wokół działki, która uniemożliwi dostanie się na nią niechcianych osób.

Doskonała trwałość każdego elementu

Proponowane przez naszą firmę panele ogrodzeniowe pełne charakteryzują się niezwykłą precyzją wykonania oraz możliwością doboru rozmiaru do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Powstają one w oparciu o najnowocześniejsze technologie, pozwalające stworzyć systemy, które ochronią posesję nie tylko przed wtargnięciem na nią niepożądanych osób, ale także przed szkodliwymi skutkami warunków atmosferycznych. Dzięki temu mogą Państwo mieć pewność, że kupują produkt o najwyższej, światowej jakości.

Płot odpowiedni do każdej funkcji

Nasze nowoczesne panele ogrodzeniowe mogą być stosowane wokół domów jednorodzinnych, siedzib różnego rodzaju firm, a także w innych, wyznaczonych przez Klienta, miejscach. Zapewnią one stałą ochronę przed dostępem niepowołanych osób oraz schludne i przyjemne wrażenia estetyczne, pomagając w kształtowaniu oraz utrzymaniu pozytywnego wizerunku działalności. Systemy te sprawią, że będą Państwo mogli czuć się w pełni bezpiecznie na własnym terenie.

Panele ogrodzeniowe od producenta Pawlik

Firmy, które zdecydują się na współpracę z nami, otrzymują pełne zestawy paneli ogrodzeniowych. W taki komplet wliczają się słupki, ocynkowane części metalowe, a także same płoty. Główną cechą naszych realizacji jest przede wszystkim odporność na warunki atmosferyczne, dzięki czemu będą służyć przez długi czas. Co więcej, dostarczane przez nas płoty tak samo długo utrzymują swoje wysokie walory estetyczne - dzięki temu nie tylko zabezpieczają przed wtargnięciem na posesję, ale również stanowią doskonałą ozdobę.

Przęsło panel 123+20

Przęsło panel 123+25

Przęsło panel 133+20

Przęsło panel 133+25

Przęsło panel 153+20

Przęsło panel 153+25