Tabele rozmiarów

Tworzenie płotów może stanowić niemały problem.

Wynika to przede wszystkim z wielkości terenu, który trzeba otoczyć. Niestety wymogi, które stawiane są montażystom ogrodzeń są mocno restrykcyjne, czasami kilka centymetrów może decydować o tym czy płot będzie dobrze wykonany. Dlatego tak ważne jest precyzyjne dobranie panelu ogrodzeniowego. W tym celu przygotowaliśmy tabele rozmiarów, dzięki którym wybierzesz produkty odpowiednie do zaplanowanych prac montażowych.

Solidne wykonanie płotu zależy, przede wszystkim, od prawidłowego dopasowania do siebie wszystkich elementów składowych. Z tego powodu udostępniamy tabele rozmiarów paneli ogrodzeniowych, dzięki którym poznają Państwo poszczególne artykuły, z jakich można korzystać w ramach naszego systemu, zapewniając sobie jak największą wiedzę na temat wybieranego produktu. Gwarantujemy w ten sposób znacznie łatwiejszy dobór elementów, co pozwala uzyskać maksymalne zadowolenie naszych Klientów.

Zapewniamy Państwu tylko najlepsze i najbardziej wytrzymałe panele ogrodzeniowe. Rozmiary tych elementów, a także słupków betonowych i stalowych ułożyliśmy w dobrze zorganizowanych tabelach, aby ułatwić dostęp do wszystkich interesujących informacji. Jeśli, wśród proponowanych przez nas opcji, nie znajdzie się jednak wariant, który zainteresowałby Klienta, posiadamy możliwość wykonania artykułów na zamówienie, za każdym razem uwzględniając indywidualne wymagania oraz potrzeby związane z chęcią posiadania idealnego płotu.

Product #1

 Product description

Lorem

  • Example label

  • Example label

  • Example label

Lorem ipsum

Product #2

Product description

Lorem

  • Example label

  • Example label

  • Example label

Lorem ipsum

Product #3

Product description

Lorem

  • Example label

  • Example label

  • Example label

Lorem ipsum

Tabele rozmiarów - wybierz odpowiednią wielkość

Poza panelami ogrodzeniowymi, proponujemy też różne wielkości słupków betonowych i stalowych. Dostosujemy ich produkcję do wymagań naszych klientów - poza standardowymi wielkościami, na specjalne zamówienie możemy stworzyć je również w innych wymiarach. Dzięki temu można z powodzeniem dostosować całość ogrodzenia do specjalnych wymagań klientów. Elastyczne podejście w tworzeniu płotów, a także wszelkich elementów do nich, sprawia, że jesteśmy w stanie dostosować się do szerokiego wachlarza potrzeb. Dlatego też serdecznie zapraszamy do współpracy z nami fachowców, którzy zajmują się montażem ogrodzeń oraz ich naprawami.